Aktualności

01

Nagrody dla Ekspertów Thedy & Partners w Rankingu Rzeczpospolitej

Tegoroczny Ranking Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolitej obsypał nas nagrodami. Wyróżnieni zostaliśmy w kategorii spory podatkowe, a indywidualne nagrody i wyróżnienia przyznano dla Michała Nielepkowicza i Łukasza Kupryjańczyka.

Michał Nielepkowicz otrzymał tytuł najlepszego doradcy podatkowego w kategorii podatek od nieruchomości! To ogromne wyróżnienie dla Michała, który od lat jest uznawany za jednego z najlepszych specjalistów na rynku w tym obszarze i doceniany co roku w Rankingu Rzeczpospolitej.

Ale to nie koniec naszych sukcesów! Nasza firma została również wyróżniona w kategorii spory podatkowe za wyrok Trybunału Konstytucyjnego dotyczący niekonstytucyjności definicji budowli. Tak przełomowy wyrok TK z ubiegłego rok to efekt pracy całego Zespołu Thedy & Partners pod kierownictwem Michała Nielepkowicza i Piotra Kalemby.

To ogromne osiągnięcie, które potwierdza wysoką jakość naszych usług oraz zaangażowanie całego zespołu w realizację nawet najbardziej skomplikowanych spraw. Nasze sukcesy nie byłyby możliwe bez pracy, zaangażowania i talentu naszego zespołu. Dziękujemy wszystkim za wysiłek i determinację, które sprawiły, że dziś mamy powody do dumy. Serdeczne podziękowania i gratulacje dla Nas – stwierdza Michał Nielepkowicz.

W kategorii transakcje w tegorocznym Rankingu został wyróżniony również Łukasz Kupryjańczyk. To kolejna nagroda dla Łukasza w tym obszarze, która świadczy o naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie w obszarze doradztwa podatkowego i finansowego.

Wyróżnienia w obszarze transakcji to efekt naszego rozwoju, w tym poszerzenia naszych usług o profesjonalne doradztwo finansowe i stworzenie dedykowanego zespołu do spraw z tego obszaru. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, ale też wierzymy, że to dopiero początek. Naszym celem jest ciągły rozwój i doskonalenie naszych usług, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i utrzymać naszą silną pozycję na rynku doradztwa podatkowego i finansowego. Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie oraz wsparcie, które nam okazują. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i osiągania jeszcze większych sukcesów – dodaje Łukasz Kupryjańczyk.

Kontakt

02

Centrala
w Warszawie:

ul. Moniuszki 1A
00-014 Warszawa
Telefon +48 (22) 629 09 17
biuro@thedy.pl

Pokaż trasę

Oddział
w Katowicach:

ul. Dworcowa 4 (Stary Dworzec)
40-012 Katowice
Telefon +48 508 018 322
biuro@thedy.pl

Pokaż trasę

Thedy & Partners sp. z o.o.
Spółka doradztwa podatkowego
KRS: 570600
NIP: 113-289-37-45
REGON: 362235613
Kapitał: 150.000 PLN

T&P Finance sp. z o.o.
KRS: 957685
NIP: 522-322-04-16
REGON: 521400905
Kapitał: 6.000 PLN