Kariera

01

Thedy & Partners

to dynamicznie rozwijająca się firma doradztwa podatkowego. Nasz Zespół tworzą energiczni i pełni pasji koleżanki i koledzy. Stawiamy na rozwój każdej osoby w naszej firmie. Gwarantujemy pełne wsparcie doświadczonych partnerów i menedżerów na każdym etapie ścieżki zawodowej. Nowoczesne biuro, benefity, a także przyjazna atmosfera to dodatkowe atuty z dołączenia do nas.

Praca u nas:
Będziesz pracować dla dużych i prestiżowych Klientów przy ciekawych i różnorodnych projektach – na pewno nie będziesz się nudził. Nasi Klienci to przede wszystkim największe firmy w kraju – zarówno polskie, jak i zagraniczne.
Będziemy od Ciebie dużo wymagać, ale dzięki temu będziesz szybko się uczyć i zdobywać nowe umiejętności.
Nawet jeżeli dotychczas nie miałaś/miałeś do czynienia z podatkami, ale chciałabyś/chciałbyś się w tym kierunku rozwijać, nie bój się – nauczysz się wszystkiego od początku.
Będziesz uczyć od osób, które są jednymi z najlepszych doradców na rynku w swoich specjalizacjach.
Nauczysz się nie tylko podatków, ale też zarządzania projektami i Zespołem, oraz rozwijania relacji z Klientami.
Raz na dwa tygodnie będziesz brać udział w spotkaniach szkoleniowych całego Zespołu poświęconym temu, aby omówić ciekawe i aktualne zagadnienia podatkowe.
Będziemy Cię wspierać w zdaniu egzaminu na doradcę podatkowego (pokryjemy opłatę ze egzamin i udzielimy 10-dniowego płatnego urlopu na przygotowanie).
Nie licz na za dużo nadgodzin – chcemy abyś miał(a) czas na życie prywatne, a do pracy przychodził(a) z pozytywnym nastawieniem, zaangażowaniem i nowymi pomysłami.
A jak po pracy będziesz chciał(a) obejrzeć dobry film, mamy dla Ciebie „Kącik filmowy”, w którym nasz ekspert regularnie omawia i rekomenduje najlepsze filmy wchodzące na polskie ekrany, oraz „Wieczory filmowe” – comiesięczne pokazy filmowe w naszym biurze.
Dołączasz do Zespołu, w którym pomagamy siebie nawzajem, współpracujemy a nie rywalizujemy – praca zespołowa jest podstawą naszych sukcesów.
Staramy się, aby wszyscy czuli się dobrze w naszym Zespole i wymagamy, aby każdy dbał o dobrą atmosferę w pracy. Promujemy otwartą i szczerą komunikację.
Szanujemy i doceniamy to, że każdy z nas jest różny – jest to źródłem naszej siły, a nie podziałów.
Nasza firma nastawiona jest na rozwój, więc nie ma u nas „szklanych sufitów”. Co roku będziesz miał(a) możliwość awansu na wyższy poziom, co będzie się wiązać z większym wynagrodzeniem i nowymi zadaniami.
Jeżeli nie do końca widzisz się w roli osoby zajmującej się zarządzaniem lub sprzedażą, możliwa jest też alternatywna ścieżka kariery w roli eksperta.

Kontakt

02

Centrala
w Warszawie:

ul. Moniuszki 1A
00-014 Warszawa
Telefon +48 (22) 629 09 17
biuro@thedy.pl

Pokaż trasę

Oddział
w Katowicach:

ul. Dworcowa 4 (Stary Dworzec)
40-012 Katowice
Telefon +48 508 018 322
biuro@thedy.pl

Pokaż trasę

Thedy & Partners sp. z o.o.
Spółka doradztwa podatkowego
KRS: 570600
NIP: 113-289-37-45
REGON: 362235613
Kapitał: 150.000 PLN

T&P Finance sp. z o.o.
KRS: 957685
NIP: 522-322-04-16
REGON: 521400905
Kapitał: 6.000 PLN